← Álláslehetőségek

Tervező látogató mérnök munkatársat keresünk

Ha szívesen dolgozna csapatunkban, stabil-, hosszú távú munkalehetőséget keres, és meghirdetett állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük írjon nekünk!

Az állásra jelentkezők személyes adatait a vonatkozó adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezeljük.

Tervező látogató mérnök

Az alábbi változatos feladatok várnak

  • Épületgépész tervezők látogatása, kapcsolattartás,
  • Műszaki támogatás nyújtása a projektek tervezési fázisában,
  • Projektek nyomon követése,
  • Projektinformációk továbbítása a területileg illetékes értékesítő felé,
  • Bemutatók és oktatások szervezése tervezők, kivitelezők, valamint az értékesítők részére,
  • Külföldi beszállítókkal műszaki kapcsolat tartás.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú szakmai végzettség (épületgépész mérnök),
  • Min. 7 éves mérnök-üzletkötői vagy tervező látogatói tapasztalat,
  • Jó kommunikációs és kooperatív képesség,
  • Önálló, precíz és megbízható munkavégzés,
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • Légtechnikai termékek területén szerzett értékesítés, piac- és termékismerettel,
  • Épületgépészeti kivitelezésben szerzett gyakorlattal.

Mi ezt kínáljuk a tudásodért és munkádért cserébe

  • Hosszú távú karrierlehetőség egy stabilan növekvő svéd-magyar cégcsoportnál,
  • Jó hangulatú, összetartó csapat,
  • Modern és barátságos munkahelyi légkör,
  • Támogatás a betanulásban és a további szakmai fejlődésben,
  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos bónusz,
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon.

Munkavégzés helye

1103 Budapest, Kőér u. 3/b.

E-mailben várjuk fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével a karrier@airvent.hu e-mail címre.
Telefon: +36 30 483 2550

Karrier

Álláslehetőségek az Airventnél

Az Airventnél nyitott pozícióinkba mindig tehetséges, szakképzett, fejlődésre nyitott csapatjátékosokat keresünk, hogy cégünket még jobbá, termékeinket még versenyképesebbé tegyük segítségükkel. Ha szívesen dolgozna csapatunkban, és valamelyik meghirdetett állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük írjon nekünk! Ugrás az összes álláshirdetéshez →