← Álláslehetőségek

Takarító munkatársat keresünk

Ha szívesen dolgozna csapatunkban, stabil-, hosszú távú munkalehetőséget keres, és meghirdetett állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük írjon nekünk!

Az állásra jelentkezők személyes adatait a vonatkozó adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezeljük.

Takarító

Az alábbi feladatok várják

  • A rábízott terület teljes napi takarítása (iroda- és mellékhelyiségek);
  • A napi takarításon felül a szezonális takarítás ellátása;
  • Betanulás után üzemi környezetben géppel történő takarítás.

A munkakör betöltéséhez szükséges készségek

  • Igényes, tiszta, precíz, önálló munkavégzés;
  • Rugalmasság, találékonyság;
  • Jó időbeosztás, gyors munkatempó;
  • Két műszakos munkarend vállalása;
  • Csapatmunka.

Előnyt jelent

  • Takarítói tapasztalat gyártás területen, irodai környezetben;
  • Gépi takarításban jártasság.

Mi ezt kínáljuk a tudásáért és munkájáért cserébe

  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabilan növekvő magyar-svéd cégcsoportnál;
  • Modern és barátságos munkahelyi légkör;
  • Egy műszakos munkarend, hétfőtől-péntekig 14:00-22:00;
  • Korrekt bérezés, cafeteria juttatás, bónusz, ingyen kávé, munkaruha;
  • Kecskemét, Lajosmizse, Ladánybene, Méntelek vonalakon ingyenes céges járat biztosított;
  • Munkábajárás támogatás.

Munkavégzés helye

6000 Kecskemét Belsőnyír 150.

E-mailben várjuk fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével a karrier@airvent.hu e-mail címre.
Telefon: +36 30 483 2550

Karrier

Álláslehetőségek az Airventnél

Az Airventnél nyitott pozícióinkba mindig tehetséges, szakképzett, fejlődésre nyitott csapatjátékosokat keresünk, hogy cégünket még jobbá, termékeinket még versenyképesebbé tegyük segítségükkel. Ha szívesen dolgozna csapatunkban, és valamelyik meghirdetett állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük írjon nekünk! Ugrás az összes álláshirdetéshez →