← Álláslehetőségek

Szerviztechnikus munkatársat keresünk

Ha szívesen dolgozna csapatunkban, stabil-, hosszú távú munkalehetőséget keres, és meghirdetett állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük írjon nekünk!

Az állásra jelentkezők személyes adatait a vonatkozó adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezeljük.

Szerviztechnikus

Az alábbi változatos feladatok várják

  • Automatika rendszerek és légkezelő gépek helyszíni beüzemelése;
  • Légkezelő gépek automatika elemeinek gyári beszerelése, funkcióellenőrzése;
  • Légtechnikai termékek javítása a szervizközpontban;
  • Külső helyszíni szervizek ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség (műszerész, elektrotechnikus, villanyszerelő);
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk;
  • Műszaki gondolkodásmódú, proaktív szemléletű és szorgalmas személyiség;
  • Precíz és ígényes munkavégzés;
  • Rugalmasság;
  • Előny, ha már dolgoztál ipari, épületgépészeti területen.

Mi ezt kínáljuk a tudásáért és munkájáért cserébe

  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabilan növekvő magyar-svéd cégcsoportnál;
  • Jó hangulatú, modern és barátságos munkahelyi légkör;
  • Változatos munkakör;
  • Egyműszakos munkarend;
  • Támogatás a betanulásban és a további szakmai fejlődésben;
  • Korrekt bérezés, cafetéria;
  • Munkábajárás támogatás.

Munkavégzés helye

6000 Kecskemét Belsőnyír 150. vagy 1103 Budapest, Kőér u. 3/b.

E-mailben várjuk fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével a karrier@airvent.hu e-mail címre.
Telefon: +36 30 483 2550

Karrier

Álláslehetőségek az Airventnél

Az Airventnél nyitott pozícióinkba mindig tehetséges, szakképzett, fejlődésre nyitott csapatjátékosokat keresünk, hogy cégünket még jobbá, termékeinket még versenyképesebbé tegyük segítségükkel. Ha szívesen dolgozna csapatunkban, és valamelyik meghirdetett állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük írjon nekünk! Ugrás az összes álláshirdetéshez →