← Álláslehetőségek

Minőségirányítási vezető munkatársat keresünk

Ha szívesen dolgozna csapatunkban, stabil-, hosszú távú munkalehetőséget keres, és meghirdetett állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük írjon nekünk!

Az állásra jelentkezők személyes adatait a vonatkozó adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezeljük.

Minőségirányítási vezető

Az alábbi változatos feladatok várják

  • A vállalat működésének megfeleltetése a tanúsított irányítási rendszereknek;
  • Termékgyártáshoz kapcsolódó minőségellenőrzési folyamatok működtetése, fejlesztése;
  • Vevő és beszállítói reklamációk kezelése;
  • Mintagyártásokban aktív részvétel;
  • Rendszerdokumentációs rendszer működtetése;
  • Szisztematikus problémamegoldás a társosztályokkal szorosan együttműködve;
  • Beérkező áruellenőrzés folyamatainak működtetése;
  • Terméktanúsítások, minősítések kezelése;
  • Szervezet felkészítése az auditokra (belső, második és harmadik fél általi);
  • EHS folyamatok felügyelete.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú szakmai vagy műszaki végzettség;
  • Legalább 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • MSZ EN ISO 9001 ismerete;
  • EHS folyamatokban jártasság;
  • Folyamatszemlélet;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Tárgyalás szintű angol nyelvismeret.

Előnyt jelent

  • MSZ EN ISO 14001 ismerete;
  • MSZ EN ISO 50001 ismerete;
  • Vezető, vagy belső auditori végzettség;
  • LEAN szemlélet;
  • ESG területen tapasztalat.

Mi ezt kínáljuk a tudásáért és munkájáért cserébe

  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabilan növekvő magyar-svéd cégcsoportnál;
  • Jó hangulatú, összetartó csapat;
  • Modern és barátságos munkahelyi légkör;
  • Támogatás a betanulásban és a további szakmai fejlődésben;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Bejárás támogatás.

Munkavégzés helye

6000 Kecskemét, Belsőnyír 150.

E-mailben várjuk fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével a karrier@airvent.hu e-mail címre.
Telefon: +36 30 483 2550

Karrier

Álláslehetőségek az Airventnél

Az Airventnél nyitott pozícióinkba mindig tehetséges, szakképzett, fejlődésre nyitott csapatjátékosokat keresünk, hogy cégünket még jobbá, termékeinket még versenyképesebbé tegyük segítségükkel. Ha szívesen dolgozna csapatunkban, és valamelyik meghirdetett állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük írjon nekünk! Ugrás az összes álláshirdetéshez →