← Álláslehetőségek

Összeszerelő

Ha szívesen dolgozna csapatunkban, stabil-, hosszú távú munkalehetőséget keres, és meghirdetett állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük írjon nekünk!

Az állásra jelentkezők személyes adatait a vonatkozó adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezeljük.

Az alábbi változatos feladatok várják

  • Panelek előállítása- fúrás, csavarozási műveletek;
  • Műszaki rajz alapján légtechnikai berendezések összeszerelése.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Fémipari végzettség, vagy összeszerelésben, lemezmegmunkálásban szerzett tapasztalat;
  • Műszaki rajz olvasása, használata;
  • Jó kézügyesség;
  • Önálló és precíz munkavégzés;
  • Minőségorientált szemlélet;
  • Csapatmunkát kedvelő személyiség.

Mi ezt kínáljuk a tudásáért és munkájáért cserébe

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabilan növekvő magyar-svéd vállalat csoportnál;
  • Egy műszakos munkarend 6:00-14:30;
  • Családias környezet, ahol értékelik;
  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony;
  • Korrekt bérezés, teljesítmény bónusz, cafetéria, céges rendezvények;
  • Saját buszjáratok a következő településekről: Kecskemét, Lajosmizse, Méntelek;
  • Bejárás támogatás.

Munkavégzés helye

6000 Kecskemét Belsőnyír 150.

E-mailben várjuk fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével a karrier@airvent.hu e-mail címre.
Telefon: +36 30 483 2550

Karrier

Álláslehetőségek az Airventnél

Az Airventnél nyitott pozícióinkba mindig tehetséges, szakképzett, fejlődésre nyitott csapatjátékosokat keresünk, hogy cégünket még jobbá, termékeinket még versenyképesebbé tegyük segítségükkel. Ha szívesen dolgozna csapatunkban, és valamelyik meghirdetett állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük írjon nekünk! Ugrás az összes álláshirdetéshez →