← Álláslehetőségek

Porfestő munkatársat keresünk

Ha szívesen dolgozna csapatunkban, stabil-, hosszú távú munkalehetőséget keres, és meghirdetett állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük írjon nekünk!

Az állásra jelentkezők személyes adatait a vonatkozó adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezeljük.

Porfestő

Az alábbi változatos feladatok várják

  • Lemez termékek festés előtti tisztítása és előkészítése;
  • Lemez termékek festése porszórásos technikával.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Jó kézügyesség;
  • Önálló és precíz munkavégzés;
  • Minőségorientált szemlélet;
  • Szeressen csapatban dolgozni;
  • Vállalja a három műszakot (H-P);
  • Előny: festő szakmunkás végzettség vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Mi ezt kínáljuk a tudásáért és munkájáért cserébe

  • Hosszú távú karrierlehetőség egy stabilan növekvő magyar-svéd vállalat csoportnál;
  • Családias környezet, ahol értékelik;
  • Hosszútávú, bejelentett munkaviszony;
  • Korrekt bérezés, kiemelkedő műszakpótlékok, havi bónusz, cafeteria;
  • Saját buszjáratok a következő településekről: Kecskemét, Lajosmizse, Méntelek;
  • Bejárás támogatása.

Munkavégzés helye

6000 Kecskemét, Belsőnyír 150.

E-mailben várjuk fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével a karrier@airvent.hu e-mail címre.
Telefon: +36 30 483 2550

Karrier

Álláslehetőségek az Airventnél

Az Airventnél nyitott pozícióinkba mindig tehetséges, szakképzett, fejlődésre nyitott csapatjátékosokat keresünk, hogy cégünket még jobbá, termékeinket még versenyképesebbé tegyük segítségükkel. Ha szívesen dolgozna csapatunkban, és valamelyik meghirdetett állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük írjon nekünk! Ugrás az összes álláshirdetéshez →