← Álláslehetőségek

HR koordinátor munkatársat keresünk

Ha szívesen dolgozna csapatunkban, stabil-, hosszú távú munkalehetőséget keres, és meghirdetett állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük írjon nekünk!

Az állásra jelentkezők személyes adatait a vonatkozó adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezeljük.

HR koordinátor

Az alábbi változatos feladatok várnak

  • HR riportok, kimutatások, adatszolgáltatások készítése;
  • auditokra felkészülés;
  • toborzási, kiválasztási, beillesztési folyamatokban részvétel;
  • új HR folyamatok és módszertanok kidolgozása;
  • munkaügyi adminisztráció kezelése;
  • oktatások és képzések szervezése;
  • együttműködés a munkaügyi csoporttal;
  • céges rendezvények lebonyolítása.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • minimum középfokú végzettség;
  • termelő vállalatnál, HR területen eltöltött legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat;
  • magas felhasználói szintű MS Office ismeretek_kiemeltem MS Excel tudás;
  • pontos, precíz, megbízható munkavégzés;
  • strukturált, logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet;
  • nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség.

Előnyt jelent:

  • Nexon bérmodul ismerete;
  • gazdasági, HR területen szerzett felsőfokú végzettség.

Mi ezt kínáljuk a tudásodért és munkádért cserébe

  • hosszútávú munkalehetőség, egy stabilan növekvő magyar-svéd vállalat csoportnál;
  • jó hangulatú, modern és barátságos munkahelyi légkör;
  • korrekt bérezés, cafeteria juttatás;
  • munkába járás támogatása.

Munkavégzés helye

6000 Kecskemét Belsőnyír 150.

E-mailben várjuk fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével a karrier@airvent.hu e-mail címre.
Telefon: +36 30 483 2550

Karrier

Álláslehetőségek az Airventnél

Az Airventnél nyitott pozícióinkba mindig tehetséges, szakképzett, fejlődésre nyitott csapatjátékosokat keresünk, hogy cégünket még jobbá, termékeinket még versenyképesebbé tegyük segítségükkel. Ha szívesen dolgozna csapatunkban, és valamelyik meghirdetett állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük írjon nekünk! Ugrás az összes álláshirdetéshez →