← Álláslehetőségek

Hűtéstechnikai mérnök - termékfelelős munkatársat keresünk

Ha szívesen dolgozna csapatunkban, stabil-, hosszú távú munkalehetőséget keres, és meghirdetett állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük írjon nekünk!

Az állásra jelentkezők személyes adatait a vonatkozó adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezeljük.

Hűtéstechnikai mérnök - termékfelelős

Az alábbi változatos feladatok várják

  • Értékesítés támogatás önálló termék és rendszer alkalmazások műszaki kérdéseiben;
  • A témakör belső oktatási programjának összeállítása és folyamatos oktatás biztosítása (általános termékismereti képzés és újdonságok ismertetése);
  • Műszaki termék dokumentációk, katalógusanyagok, alkalmazási segédletek szakmai tartalmának összeállítása, ellenőrzése, gondozása;
  • Szakmai és üzleti kapcsolattartás a hűtéstechnikai termék beszállítókkal;
  • Termék méretező és kiválasztó programok naprakész ismerete;
  • Szakmai bemutatók összeállítása és előadása.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Önálló, precíz és megbízható munkavégzés;
  • Szakmai tapasztalat folyadékhűtő-, hőszivattyú- és VRF rendszerek alkalmazásainak tervezésében, méretezésében, kivitelezésében;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Mi ezt kínáljuk a tudásáért és munkájáért cserébe

  • Hosszú távú karrierlehetőség egy stabilan növekvő magyar-svéd cégcsoportnál;
  • Jó hangulatú, modern és barátságos munkahelyi légkör;
  • Támogatás a betanulásban és a további szakmai fejlődésben;
  • Korrekt bérezés, cafetéria;
  • Munkába járás támogatása.

Munkavégzés helye

Budapest vagy Kecskemét

E-mailben várjuk fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével a karrier@airvent.hu e-mail címre.
Telefon: +36 30 483 2550

Karrier

Álláslehetőségek az Airventnél

Az Airventnél nyitott pozícióinkba mindig tehetséges, szakképzett, fejlődésre nyitott csapatjátékosokat keresünk, hogy cégünket még jobbá, termékeinket még versenyképesebbé tegyük segítségükkel. Ha szívesen dolgozna csapatunkban, és valamelyik meghirdetett állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük írjon nekünk! Ugrás az összes álláshirdetéshez →